З'вязок з відділом  вікон

(050) 134-22-19

(067) 695-62-51

kontinental.dveri@gmail.com

   Міжнародний концерн The Deceuninck Group (Декенінк Груп) є світовим лідером в області виробництва ПВХ систем для будівельної промисловості. Завдяки проведенню інноваційної продуктової політики і ефективної експансії концерн Deceuninck останніми роками перетворився з переважно європейського гравця в світового лідера на ринку віконних систем ПВХ. У нашому асортименті Ви можете знайти мансардні вікна або як їх ще називають - дахові вікна, всіх типів та розмірів від провідних європейськи виробників. Якщо в будинку планується житлове мансардне приміщення, дахові вікна - незамінна річ. Ми пропонуємо як металопластикові, так і дерев'янні мансардні вікна. У нашому асортименті можна знайти мансардні вікна від провідних європейських виробників таких, як: Fakro (Польща), Velux (Данія), Roto (Німеччина).

   Ми пропонуємо і металопластикові вікна з високим рівнем шумоізоляції та зі збереженням тепла. Металопластикове вікно  - це елемент, який з'єднує приміщення із зовнішнім світом. Для забезпечення комфорту у  будинку вікно, крім пропускання світла, повинне виконувати також певні захисні функції, а саме: служити перешкодою для протягів, холоду і вологи, запобігати надлишковим тепловтратам та знижувати шумове навантаження. Також вікно має і інтер'єрне і екстер'єрне значення, адже вікно доповнює загальну картину приміщення.

• Класичний, елегантний і ексклюзивний дизайн: м'які різного радіусу зовнішні контури

•  Ідеальна якість поверхні, стабільний колір.

•  Висока шумоізоляція забезпечує тишу і спокій  будинку.

• Високоякісний пластик, стійкий до дій зовнішнього середовища, не потребує ні фарбування, ні в будь-якому іншому спеціальному догляді

Представлені лише деякі зразки продукції. Для більш детальної інформації щодо кольорів, варіантів оздоблення, можливих розмірів звертайтесь за адресою м. Чернівці, вул Гагаріна, 15 або за телефоном відповідного відділу.