З'вязок з відділом  меблів

(050) 134-22-19

(067) 695-62-51

kontinental.mebel@gmail.com 

Представлені лише деякі зразки продукції. Для більш детальної інформації щодо кольорів, варіантів оздоблення, можливих розмірів звертайтесь за адресою м. Чернівці, вул Гагаріна, 15 або за телефоном відповідного відділу.

   В стилістиці кухні діє той самий принцип, що і в моді – немає суворих правил. Один біля одного існують сучасні кухні, які побудовані з прямих корпусів виразних, неодноразово контрастуючих кольорів, вдало підібрані матеріали, що експонують незвичайні форми і обробку, а також класичні кухні, – незвичайної краси, виходячи з привабливості натуральних матеріалів. Найчастіше це деревина різних відтінків із неповторним малюнком натуральної структури, характерними нерівностями , що виражається в неповторності кожного виробу.

   Класичні кухні  прикрашені декором, пілястрами, карнизами, що виражають дух минулих епох чи клімат графської резиденції. Кожну ідею для власної кухні варто доповнювати відповідно підібраними деталями – до сучасних кухонь личать алюмінієві, планкові ручки або  навіть прикрашені так популярними сьогодні кристалами Swarowski. Класичні кухні це як правило латунні ручки, часто з елементами декоративної кераміки або деревини. Вдало підібрана побутова техніка буде доповнювати стилістику Вашої  кухні. Польські виробники кухонь під замовлення "Black Red Whiteта "Drewpolпропонують  широкий асортимент, як сучасних, так і класичних кухонь.

Італійська кухня "Scavolini" стане справжньою перлиною Вашої оселі.

    Кухня "NOLTE" дасть змогу відчути надійність та довговічність німецької якості.

 Важливу роль відіграє фурнітура, якою комплектуються кухонні меблі. Це впливає не лише на строк експлуатації, а і на зручність в процесі користування. Завіси, висувні шухляди та підйомні механізми із системою самодотяжки стануть  приємним помічником в процесі роботи на кухні.

  Кухні, які компанія "КОНТИНЕНТАЛЬ" пропонує Вашій увазі комплектуються лише фурнітурою виробників "BLUM" (Австрія) та "Hettich" (Німеччина).

 В нашому салоні ми пропонуємо весь спектр послуг починаючи від замірів, проектування приміщення  і закінчуючи монтажем.