З'вязок з відділом  декору

(050) 134-22-19

(067) 695-62-51

kontinental.m2dekor@gmail.com

   Компанія "КОНТИНЕНТАЛЬ" пропонує високоякісні декоративні фарби та штукатурки для внутрішнього і зовнішнього оздоблення відомих італійських, французьких та українських провідних компаній. Ці матеріали не містять розчинників і тому не шкідливі для здоров`я людей, і більш того вони ще й водостійкі. Вони стійкі також до дії сонячних променів, агресивних кліматичних умов, запобігають утворенню цвілі. Крім того, фарби протягом довгих років зберігають первинний колір, тим самим підвищуючи свою практичність і довговічність. Декоративний ефект на стіні може стати композиційним елементом інтер`еру і такі стіни "оживають" на очах. Ми допоможемо Вам знайти саме те поєднання кольорів, фактур і образів при якому в приміщенні завжди приємно знаходитись, займатись улюбленими справами відчуваючи гармонію внутрішнього світу з оточенням.

   "Наше життя – гра із зміною декорацій. Сьогодні і у Вас є можливість грати по своїх правилах, задаючи навколишнім формам колір, змушуючи час завмерти в захваті."

М2 Декор від КОНТИНЕНТАЛЬ це:

- Декоративні штукатурки

- Шпалери

- Ліпний декор

- Фрески

- Декоркамінь

- Натяжні стелі

Представлені лише деякі зразки продукції. Для більш детальної інформації щодо кольорів, варіантів оздоблення, можливих розмірів звертайтесь за адресою м. Чернівці, вул Гагаріна, 15 або за телефоном відповідного відділу.