З'вязок з відділом  паркету

(050) 134-22-19

(067) 695-62-51

kontinental.parket@gmail.com

Паркет від компанії "КОНТИНЕНТАЛЬ" це:

* Паркетна дошка з Фінляндії, яка  проходить чотирнадцять проміжних контролів якості і ще один кінцевий. Завдяки настільки суворому контролю, брак або неякісний продукт виключається повністю. Фірма знаходиться у  Фінляндії  - країні, відомій у всьому світі своїми лісовими ресурсами. Це висока якість і довговічність.

* Паркетна дошка з Польщі, яка завдяки ретельному контролю якості на кожному етапі виробничого процесу, а також високим стандартам виготовлення,  володіє абсолютно гладкою поверхнею і має ідеальне замкове з'єднання.

* Паркетна дошка з Угорщини. Популярність паркетної дошки викликана вдалим співвідношенням ціна – якість, що передрікає гідне майбутнє угорському виробникові. 

* Ламінат з Бельгії - один з кращих виробників ламінату. Являється екологічним, надійним та швидким в укладані рішенням для Вашої оселі. Особливо популярний в приміщеннях з великою прохідністю (офіси, бари, ресторани). Тому, що ламінат "не боїться" механічних пошкоджень (подряпин, пошкоджень, жіночих шпильок, взуття, лап тварин)

* Ламінат з Німеччини - німецькі технології виробництва та контроль забезпечують створення високого рівня надійності та стійкійкості до ударів.

Корок -  це кора коркового дуба, який росте в  Середземномор'ї. Ми пропонуємо  клієнтам повний спектр товарів різних виробників - від коркової галантереї до настінних і підлогових покриттів екологічно чистих матеріалів. Доречі в компанії "КОНТИНЕНТАЛЬ" створено куток з коркового покриття, щоб показати, що з корку можна втілювати різні дизайнерські рішення.

* Художній  паркет радуватиме не лише Ваші ноги, але і очі. Адже людина завжди дивиться собі під ноги, а значить на підлогу. Ну а різноманітність продукції, яку ми пропонуємо, втілить будь-які мрії про будинок. Палацовий і геометричний паркет розробляється у власній дизайн-студії, фахівці якої мають колосальний досвід проектування  високого рівня.

* Масивна дошка, яка виготовлена повністю з цільної дошки екзотичних порід деревини.

*  Штучний паркет виробляється з традиційних  (дуб, ясень) і екзотичних (мербау, тік, венге, оливкове дерево) порід дерев і ділиться на 4 сорти (від рустіка до селекта);

*  Лаки, фарби, підложки

* Плінтуси з натуральної деревини від українських та європейських виробників, які додадуть логічної завершеності інтер'єру.

 

Представлені лише деякі зразки продукції. Для більш детальної інформації щодо кольорів, варіантів оздоблення, можливих розмірів звертайтесь за адресою м. Чернівці, вул Гагаріна, 15 або за телефоном відповідного відділу.